.

.

Легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт со отпор на отпор на брчки

Легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт со отпор на отпор на брчки

DEN 510.08

Залиха
Во магацинот.

Кога ви треба бесплатно, приклучоци на сите, погледнете го легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт. Опремена со ткаенина што може да се протега што е отпорна на дамка и брчки, оваа пантолона е совршена за да остане удобна и чиста на сè, од скара од задниот двор до канцеларијата. Среден пораст. Опуштено вклопување. Директно отворање на нозете. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите. Затворање на копчињата. Удобно истегнување. Отпорен на брчки. Отфрлање на дамки. Префериран памук. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112339655.

Основни карактеристики

Најдобри понуди