.

.

Изматете го женскиот пресврт на вратот Миди фустан

Изматете го женскиот пресврт на вратот Миди фустан

DEN 366.72

Залиха
Во магацинот.

Излегувајќи во стил со миди фустан на вратот на Scoop. Исечената половината на ekиркање и уникатен пресврт предниот дел со задната вратоврска му даваат неспоредлив гламур на овој тотално шеф фустан. Опремениот каросерија со проточно здолниште создава ласкаво вклопување што е секси и женствено во еден сензационален изглед. И… овој фустан има џебови! Вкупна победа. Исклучиво на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11.5 ”и носи големина S. Fit : Fit и Flare. Должина : Миди фустан; 44 ”долг од висока точка на рамото за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на капа. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Плетиран вишок V-врат; назад вратоврска и клуч; клуч на половината; назад еластична лента за половината; наредени каросерии. Средниот фустан на вратот на вратот за жени од лажичка. Лажичка : Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди