.

.

Фристајл револуција момчиња ти, качулка и џогери, 3-парчиња, големини 4-14

Фристајл револуција момчиња ти, качулка и џогери, 3-парчиња, големини 4-14

DEN 544.00

Залиха
Во магацинот.

1-2-3 и тој е подготвен за денот. Лесно е со оваа мета, худи и џогерс поставени од револуција во слободен стил. Супер симпатична, претерано мека и подготвена за еден ден на авантура, овој сет со три парчиња беше дизајниран да се носи заедно, но исто така можете да се мешате и да се совпаѓате со неговите други обични омилени за да ги зголемите неговите облеки. Лесен додаток за сезоната. Материјал : ТЕЕ : 60% памук/40% полиестер; Худи и џогери : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : ТЕЕ, Худи и џогери. Карактеристики на ти : опуштено вклопување; екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; Графички однапред со акцент на фолија. Карактеристики на качулка : опуштено вклопување; екипаж; прикачен аспиратор; Затворање на патент-фронт; два џебови од торбичка; Модел на блокирање на бои. Карактеристики на џогери : опуштено вклопување; Засилена нога; Повлечен стил; еластична лента за половината со врзана вратоврска; опремени манжетни; Модел на блокирање на бои. 3-парчиња сет за момчиња од револуција во слободен стил на револуција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди