.

.

Сет за божици за божици и џогери за момчиња од Minecraft, 2-парчиња, големини со 4-10

Сет за божици за божици и џогери за момчиња од Minecraft, 2-парчиња, големини со 4-10

DEN 639.84

Залиха
Во магацинот.

Само што му треба за соодветна прослава за одмор, овој сет на џемпери и џогери од Minecraft е направен во мека ткаенина од руно за крајната удобност. Совршено за виси со пријатели или само да легнувате дома, празничниот графички принт е изјава во забава, без разлика дали ги носи парчињата заедно или ги меша и одговара на нив со остатокот од неговата обична гардероба. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 џемпер и 1 пар џогери. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; застани; вратот на екипажот; долги ракави; опседнат манжетна и полите; Мека ткаенина од руно; Графички принт. Карактеристики на панталони : опуштено вклопување; повлечете со еластична половината на влечење; опседнат манжетна; Мека ткаенина од руно; Графички принт. © Mojang Synergies AB, сите права се задржани. Одморот за џокери и џогери од Minecraft поставени за момчиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди