.

.

Полу-рунда титаниумски прстен со вметнување од дрво од недвижнини

Полу-рунда титаниумски прстен со вметнување од дрво од недвижнини

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од титаниум, кој е лесен за одржување, отпорен на опаѓачки, издржлив, хипо-алергенски и достапен. 4мм полу-кружен титаниумски прстен со недвижнини од дрво од недвижнини : Совршен прстен за секоја привремена камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се издвојувате во толпата е направена од титаниум.

Основни карактеристики

Најдобри понуди