.

.

Книга за налепница С. Шуре Дудл САД

Книга за налепница С. Шуре Дудл САД

DEN 137.60

Залиха
Во магацинот.

Doodle и создадете свое патување низ Америка со овие познати обележја и икони! Одморете се, патувајте низ Соединетите држави и украсете го врзивно средство со овие забавни налепници! Оваа имагинативна илустрирана книга за налепници доаѓа со 10 страници со тематски налепници. Вклучува над 500 тематски налепници : споменици на Соединетите држави, икони на држави, западна, пикник храна и други икони на Америка. Одлично за преправање на игра, уметност и занаетчиство и белешка! Секоја книга има рачка за носење, што е одлично за патување. Т.С. Книга за налепници Shure Doodle USA : Doodle и создадете свое патување низ Америка со овие познати обележја и икони. Одморете се, патувајте низ Соединетите држави и украсете го врзивно средство со овие забавни налепници. Оваа имагинативна илустрирана книга за налепници доаѓа со 10 страници со тематски налепници. Вклучува над 500 тематски налепници : споменици на Соединетите држави, икони на држави, западна, пикник храна и други икони на Америка. Одлично за преправање со игра, уметност и занаетчиство и белешка. Секоја книга има рачка за носење, што е одлично за патување. Совршено за возраст од 3 години и повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди