.

.

Објавувања од сребрена цвет од родиум, обетки од висина

Објавувања од сребрена цвет од родиум, обетки од висина

DEN 459.84

Залиха
Во магацинот.

Ulулијано Мамели ви носи стилски и убав накит што ќе го обожавате облече во секоја пригода. Giuliano Mameli Rhodium-позлатен сребрен цвет пресечен обетки : Rhodium Platingsterling Silverfish Hook Finding.

Основни карактеристики

Најдобри понуди