.

.

Нобл куќа Мулиган бања за складирање на подови со фиоки, бело

Нобл куќа Мулиган бања за складирање на подови со фиоки, бело

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Надградете ја вашата бања со додаток што ќе ги складира сите ваши потреби на дофат на раката. Со чисти, права линии и едноставна структура, нашата решетка за складирање на подот нуди дарежливо складирање за сите ваши крпи и дополнителни ролни за тоалетна хартија. Вклучувајќи две полици и две погодни фиоки на дното, овој додаток не само што ќе ги прошири способностите на вашата бања, туку и ќе ја осветли нејзината атмосфера. Одликувајќи се со прекрасен дизајн на вкрстена рамка, нашата решетка за складирање носи чист, модерен стил што му дава на вашата бања освежувачки изглед. Модерна : Нашата решетка за складирање прикажува дизајн на крос-рамка од страната на куќата, кој се спарува беспрекорно со чисти, права линии за луксузен модерен Погледнете. Дополнет со минималистичка структура, овој кабинет носи елегантен допир на кој било декор. Просторен простор : Нашата решетка за бања нуди две полици, како и две долни фиоки за да организираат различни предмети на удобен начин. Фиоките се завршени со едноставни сребрени копчиња за удобен пристап. Отпорен на влага, овој материјал обезбедува мазна и рафинирана завршница на секоја бања. Димензии : Искористете го максимумот на квадратните снимки во вашата бања со оваа решетка за складирање. Овој додаток мерки на 23,75 "W x 12.50 " D x 36.50 "H. ќе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставното додавање на оваа шармантна решетка за складирање. Потребно е засновано : Потребно е одредено склопување за оваа решетка за складирање. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Благородна куќа Мулиган бања за складирање на подови со фиоки, бела : Вклучува : една (1) решетка за складирање. Материјал : произведено дрво. Повеќе опции за боја. Потребно е склопување. Димензии : 12,50 инчи длабоки x 23,75 инчи широк x 36,50 инчи високи. Димензии на полицата : 11,25 инчи длабоко x 19,50 инчи широк x 13,50 инчи високи. Димензии на фиоки : 9,75 инчи длабоки x 8,50 инчи широк x 4,00 инчи високи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди