.

.

Слатка домашна колекција серија за постелнина - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - бледо розов, Калифорнија крал

Слатка домашна колекција серија за постелнина - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - бледо розов,

DEN 383.84

Залиха
Во магацинот.

Големини Близнак : Рамен лист : 66" "x 94", вграден лист : 39 "" x 75 " ", Перница : 20" "X 30" "Twin XL : Flate Leats : 102" "x 66" ", поставен лист : 39" "x 80" ", перница : 20" "x 30" "Full : Flate Leats : 81 "" x 96 "", опремен лист : 54 "" x 75 ", случај на перница : 20" "x 30" "RV кратка кралица : рамен лист : 90" "x 99" ", вграден лист : 60" "" x 75 "", перница : 20 "" x 30 "" кралица : рамен лист : 92 "" x 102 "", поставен лист : 60 "" x 80 "", перница : 20 "" x 30 "" крал : рамен Лист : 102 "" x 105 "", вграден лист : 78 "" x 80 "", перница : 20 "" x 40 "" Сплит крал : рамен лист : 108 "" x 102 "", вграден лист : 80 "" " x 39 "", перница : 20 "" x 40 "" Cal King : Fless Lest : 108 "" x 102 "", поставен лист : 72 "" x 84 ", перница : 20" "x 40" ". Со соодветна грижа и одржување, микрофибер листовите можат да обезбедат удобно и луксузно искуство за спиење за следните години. RV кралица длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеци до 10 "длабоки. Целосната, кралицата, кратка кралица, кралот, кралот и Кал Кинг вклучува : 1 вграден лист.

Основни карактеристики

Најдобри понуди