.

.

Колекцијата Cavendish Royal Paisley Printed Setter Set Racer Stripe Blue Queen

Колекцијата Cavendish Royal Paisley Printed Setter Set Racer Stripe Blue Queen

DEN 479.84

Залиха
Во магацинот.

Печатено 4 компјутерски плочи поставени ленти со сина кралица Подобрете ја секоја спална соба во вашиот дом со овој сет на луксузни листови. Луксузното чувство на овие удобни чаршафи ве тера да сакате да се опуштите во кревет цел ден. Достапно во шик дизајни за да ја осветлите вашата спална соба, можете да го додадете овој прекрасен стил за да го надополни вашиот постојен декор. Лесно за грижа за сетот за миење на машината го прави ова одличен додаток на вашиот сет за спални соби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди