.

.

Дијамантски орев гранатираше 10oz

Дијамантски орев гранатираше 10oz

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Дијамант од калифорниски гранатирани ореви, 10 мл се направени за домашна. Секој 10 мл. Стенд-ап торбата со ореви со дијамантски гранатирани содржи врвни калифорниски лудили и светлосни сочини ореви познати по нивната примамлива боја, јасен затегнат надворешност и вкус на лесен месар. Собрани и спакувани во Централната долина во Калифорнија. Не-ГМО проект потврден; Нема холестерол; Нема натриум; 5 G протеини; 2,5g омега-3 по порција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди