.

.

Време на одмор Црвена и сребрена лента за лекови за божиќни ленти, 10,5 “

Време на одмор Црвена и сребрена лента за лекови за божиќни ленти, 10,5 “

DEN 255.84

Залиха
Во магацинот.

Празникот за празници за празници за печатење на мрежи додава одредена текстура на свеченостите! Оваа декоративна мрежа е разноврсен елемент за украси што може да облече кој било подарок, венец или централен дел. Плус, удобниот валани дизајн го прави лесно распределбата и сечење за да можете да ја користите оваа мрежа секогаш кога креативноста ќе се појави за да го направи празникот на вашето семејство светла. Бројот на начини за користење на празник за празници за печатење на мрежни мрежи е ограничен само со вашата имагинација! Користете сами или обидете се да се комбинирате со други бои на мрежата за вашиот вистински уникатен изглед. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. е вашиот извор за сè што барате да го искористите максимумот од вашите одмори. носи голем број на уникатни и посебни празнични предмети за сите ваши потреби за украсување. Не заборавајте да купувате во продавница или за повеќе ексклузивно време за време на одмор, координирајќи производи за да помогнете во завршувањето на вашиот празничен Божиќен декор. Enjoyе уживате да создадете посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците. Време на одмор празнични отпечатоци од мрежни мрежи, 10,5 " - црвена и зелена карирана. Користете за да додадете текстура и боја на подароци за одмор и декор. Удобниот валани дизајн го прави лесно дистрибуирањето и сечење. , или цветни аранжмани со употреба на повеќе бои. Совршени за оние кои уживаат во изработка и украсување. Разновиден материјал работи за голем број на проекти. Подготвени за употреба за моментален празник. Препорачано за затворено или покриена употреба. Боја : Мулти. Собрани димензии на производот : 2,75 "x 2,75" x 10.5 ". Материјали за производи : полиестер. Модел # 38403 JC-A.

Основни карактеристики

Најдобри понуди