.

.

Беверли Хилс Поло Клуб мало девојче и голема девојка ја врзаат атлетска патика

Беверли Хилс Поло Клуб мало девојче и голема девојка ја врзаат атлетска патика

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Поканата „Беверли Хилс Поло Клуб“ е стилски, траен и супер удобен. Одликувајќи се со синтетички и текстилен горниот дел што лесно брише чисто, а трајна надворешна плоча значи дека може да игра безбедно каде и да оди. Затворање на чипка. Повлечете го јазичето. Перниче со нозе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди