.

.

Уникатни поволни цени мама свилена перница за перници

Уникатни поволни цени мама свилена перница за перници

DEN 431.84

Залиха
Во магацинот.

Меки и мазни, уникатните поговори со свилени перници се направени од 100% 22 мама свила од двете страни, имаат скриен дизајн за затворање на патент. Свилената перница ги покрива се чувствува кул во лето и топло во зима. Свилените перници ги намалуваат ознаките за спиење и брчките. Упатства за перење : Времето на впивање треба да биде помалку од 3 минути, нежно миење на рацете во ладна вода или суво чисто. Измијте одделно од други предмети за да избегнете мешање во боја. Не бели, не се ракувај; Воздухот сув, пеглајте ја задната страна само со ниска температура. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 1 парче 22 мама 100% свилена перница мавта стандард 22 мами свилени перници. Стандард - 20x26 инчи / 51x66cm. Кралица - 20x30 инчи / 51x76cm. Кинг - 20x36 инчи / 51x91cm. Затворање на пликови. Мазна и удобна текстура. Вклучува само перници од 1 парче, перницата не вклучува. Земја на потекло : Увезен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди