.

.

Заменски заграден заграда на браникот компатибилен за 2012 година- Chevrolet Sonic Front, Right Patherner

Заменски заграден заграда на браникот компатибилен за 2012 година- Chevrolet Sonic Front, Right Patherner

DEN 257.28

Залиха
Во магацинот.

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity : Sold individually Notes : Connects bumper to frame Replaces Partslink Number : GM1073193 Replaces OE Number : 94541554 Interchange Part Number : 94541554, GM1073193 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty REPLACEMENT BUMPER BRACKET If your car's been in a collision, you may need new Загради за браник за да го обезбедите вашиот браник на место. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Секоја заграда е направена на истите спецификации како оригиналните загради на вашето возило за загарантирано совршено вклопување и инсталација без проблеми. Оригинална држач за браник. HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 94541554. Заменува број на делови : GM1073193. Број на размена на дел : 94541554, GM1073193.

Основни карактеристики

Најдобри понуди