.

.

Лажичка со долги ракави пулвер екипаж вратот опуштено вклопување на горниот пакет

Лажичка со долги ракави пулвер екипаж вратот опуштено вклопување на горниот пакет

DEN 239.84

Залиха
Во магацинот.

Чисто совршенство! Овој врвен ракав на врвот од лажичка во полу-чиста ткаенина нуди точна количина на лак. Поставете над Ками за да му дадете на вашиот изглед беспрекорна завршница. Карактеристики : Руширани ракави, полу-чиста ткаенина. Измабете го врвот на ракав за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега-вашиот поглед на сè што правите. Материјал : 51% памук/49% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди