.

.

Демсон со целосна големина еспресо дрвена рака Футон рамка со странични џебови за складирање и 8â црни микрофибер футон душек

Демсон со целосна големина еспресо дрвена рака Футон рамка со странични џебови за складирање и 8â црни микрофибер

DEN 3741.44

Залиха
Во магацинот.

DHP Demson Wood Arm Futon Futon со странични џебови за складирање и 8 "Microfiber Futon Dutter е идеален додаток за кој било простор за живеење. Во кој има цврсто дрво со еспресо, сигурно ќе ја комплиментира секоја просторија dã © Cor. Овој футон брзо и Лесно се претвора од софа во кревет со целосна големина за да ви помогне да спиете или да седите во голема удобност. Овој душек е изграден за да се задржи на секојдневна употреба. Дизајнот за преклопување гарантира дека душекот ќе ја задржи својата оригинална форма и неговото привлечно затегнување додава поп на стил на вашите области за живеење. Погоден за секоја просторија dã © cor, овој футон е само додаток за седење што треба да го додадете во вашиот опуштен дом. Исто така, прави одличен душек за да се сместите гости преку ноќ или за кога треба да фатите брзо дремка по долг заморен ден. Одликувајќи лесен за чистење на микрофибер капаче и пријатно полнење со полиестерско влакно, не можете да тргнете наопаку со овој квалитетен душек овластен злато Greenguard. 8 "Термобдиран полиестер со висока густина Пополнете го футон душек во вашата дневна соба, ден, гостинска спална соба или домашна канцеларија за да ја зголемите ефикасноста за заштеда на просторот. DHP DEMSON ESPRESS ESPRESS ESPRESS ESPRESS ARM FUTON со странични џебови за складирање и 8â црни микрофибер футон душек од средниот век модерен футон со странично складирање совршен за книги и списанија . цврста и издржлива метална рамка со цврста дрвена рака. Спарен со футон душек со 100% микрофибер тапациран тапацир со пополнување на подлога за полиестерско влакно. Овозможува долготрајна удобност и издржливост додека седите или спиете . Дизајнот што може да се преклопи ја задржува формата. Greenguard злато овластено за ниски емисии во затворен простор. Покријте ги марамчиња чисти со влажна крпа . Футон димензии : 80,5 "L x 40" W x 37,5 "H. Нето тежина : 62,5 lbs. Ограничување на тежината : 600 bs. Димензии на испорака : 76" L x 28 "W x 8" H h h . Бруто тежина : 80 фунти. Димензии на душекот : 75 "L x 54" W x 8 "H. Нето тежина : 25 bs. Димензии на испорака : 40" L x 28 "W x 24" H. Бруто тежина : 26 фунти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди