.

.

Позадина за патеки со Birdsong Chesapeake Birdsong

Позадина за патеки со Birdsong Chesapeake Birdsong

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Додадете маѓепсан акцент во вашиот дом со оваа прекрасна позадина инспирирана од природата. Рачно обоени во деликатни пастелни нијанси, оваа виткање патека има iousубопитни птици, мали бобинки и мали цветни цути. Birdsong е подготвена, не ткаена позадина за мешавина. Подготвен материјал што не е ткаен мешавина. 20,5-во повторување, натпревар со половина пад. Перење и влажно строго.

Основни карактеристики

Најдобри понуди