.

.

Skechers Men's Go Walk Ma напор за одење на патики

Skechers Men's Go Walk Ma напор за одење на патики

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Добијте максимална удобност и амортизирање за атлетско одење со Skechers Gowalk Max - напор. Меша ткаенина горната со перниче, поддржувачки единствен дизајн. Дизајнирано со технологија за изведба на Skechers и материјали специјално за атлетско одење. Goga Maxâ® технологија insole со амортизирање со голема работа. Skechers Gowalk Max-Fort Fort Midsole и Outsole за амортизирање и поддршка на високо ниво. 5 Genâ® единствен - Соединение со комерцијална лесна инјекција со инјектирање со задржување на меморијата помага во апсорбирање на влијанието. Goga Maxâ® технологија insol за максимална поддршка и амортизирање. Се одликува со амортизирање со голема работа со реактивни повратни информации. Комбинира комерцијална „сквош“ компонента со нашиот ексклузивен материјал. Супер лесна машка ткаенина горната за идеално вклопување. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува издржливост и стабилност. 1 1/2 инчен потпетица. Лесна текстурирана мешавина ткаенина горниот. Цврсти ткаенини од ткаенини од пети и потпетици за стабилност. Синтетичко преклопување на ленти за дополнителна издржливост. Дополнителна потпетица за удобност за одење. Затегнете го дизајнот со постепена јака и јазик. Лого на страната. Мека флексибилен дизајн на една парче и надворешна дизајн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди