.

.

Sumn Industries едриличарска флота од океански вода далечни ридови сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн од Стивен Калкусола

Sumn Industries едриличарска флота од океански вода далечни ридови сликање бело врамен уметнички печатен wallид

DEN 911.84

Залиха
Во магацинот.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. А . Уметнички дела се однесуваат на : водни плочки; Сад; Возило; Транспорт; Брод; Вода; Сликарство; Крстарење; Брод; Вода на вода; Едриличар. Дизајн од Стивен Калкусола.

Основни карактеристики

Најдобри понуди