.

.

Диета Д-р Пепер Пепер кофеин без сода од цреша Кола Поп, 16. Фл Оз, шишиња

Диета Д-р Пепер Пепер кофеин без сода од цреша Кола Поп, 16. Фл Оз, шишиња

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Ако барате безалкохолен пијалок со автентично различен вкус, ништо не задоволува како диета д -р Пипер. Бесплатна диета со кофеин, Д-р Пепер има оригинален рецепт од 23 вкусови на потписи, мешани во еден вкусно уникатен, без калории пијалок без кофеин. Основана во 1885 година, д -р Пепер има иконска историја на испорака на задоволувачко освежување. Честопати имитирана и никогаш не дуплирана, диетата д -р Пепер е секогаш една од еден вид?. Оригинална мешавина од 23 автентични flavorscaffeine бесплатни и нула калории на 8 мл. Служење на патишта една од еден вид 6-пакет од шишиња од 0,5 литри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди