.

.

Колекција на ournoureенски женски Зелах Тру удобна пена Отворена пети Висока пумпи за стилоти

Колекција на ournoureенски женски Зелах Тру удобна пена Отворена пети Висока пумпи за стилоти

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Совршено за специјални прилики, колекцијата Zelah By Journee секогаш дава изјава. Оваа силуета за лизгање има мека веганска кожа завршена со лак акцент на пети. Задебелена потпетица на стилето и ох-толку мека 4 мм удобна пена ™ insole го издигнуваат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди