.

.

10K златен дијамант акцент трио ангажман прстен невестински сет женски и прстен за ангажман на жени и бенд

10K златен дијамант акцент трио ангажман прстен невестински сет женски и прстен за ангажман на жени и бенд

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Овој фино изработен 10 K златен дијамантски акцент трио свадба прстен е совршен за парови кои сакаат да се совпаднат без да жртвуваат стил. За човекот, овој уникатен бенд 6мм нуди дарежлива мешавина помеѓу удобноста и модата со мешавина од дво-тон, бело и жолто злато и оригинален наклон на бел дијамантски акцент. За дамите, невестинскиот сет од 2,5 мм заедно, со прстенот за ангажман на Solitaire да седи убаво самостојно или спарен со групата што одговара. Машкиот бенд доаѓа во големина 10, додека женскиот ринг сет доаѓа во големина 7, но и двете се обликувани со големина на големина за беспрекорна промена во големината. Направено во 10к злато. Три парчиња свадба сет за него и неа. Оригинален акцент на бел дијамант.

Основни карактеристики

Најдобри понуди