.

.

Mellow 3 Меморија за пена душек со вметнување и покривање на зелен чај, крал

Mellow 3 Меморија за пена душек со вметнување и покривање на зелен чај, крал

DEN 1103.68

Залиха
Во магацинот.

3-инчниот душек за пена на Mellow на Mellow's Memory Ponage обезбедува реактивно активно движење што го изолира и намалува преносот на движење. Тежината е рамномерно распоредена подеднакво по должината на површината, олеснувајќи ги точките на притисок и ви помага да спиете без да фрлате и да се вртите. Се одликува со слоеви на зелена чај меморија од пена, пена со висока густина и полиестерска мрежа со патент. Инфузијата со зелен чај им помага и на вас и вашиот душек да останат освежени со своите природно смирувачки придобивки и контрола на мирисот. За безбедност и перформанси, сите наши пени се овластени за сертифицирање за да ги исполнат највисоките стандарди. Уживајте во добар сон кога ќе го додадете овој 3-инчен душек на вашиот кревет. Останете уверени дека знаејќи дека вашето тело удобно ќе лежи во мемориска пена што ќе ги намали точките на притисок на вашето тело. Слоеви со 1 инчен зелен чај меморија од пена + 2 инчи висока густина од пена. Инфузијата со зелен чај им помага на вас и вашиот душек да останат освежени со нејзините смирувачки ефекти и контролата на мирис. Мемориската пена што ја воспоставува каросеријата обезбедува неверојатна удобност низ целото тело. Одговорна активна суспензија го изолира движењето, така што нема нарушување за партнерот за спиење. Доаѓа со полиестерска мрежа со патент. 3-годишна гаранција на производителот. Достапни големини : Близнак, Твин-Кл, кралица, квадратна кралица и крал. Димензии на производот : Кинг (76 x 80 x 3 инчи).

Основни карактеристики

Најдобри понуди