.

.

Најдобро ТВ штанд со LED светла за телевизори до 50

Најдобро ТВ штанд со LED светла за телевизори до 50

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Најдобро е фабрика за професионален мебел повеќе од 10 години. Со претходно инсталирана светлина RGB лента под ТВ-таблетот (7 бои, до 20 режими на прикажување), лесно е да ја прилагодите вашата дневна соба или стан. Карактеристики : осветлување RGB. [Пространо складирање] : Најдоброто LED медиумска конзола има метална мрежа како полица за складирање, нудејќи одличен простор за да ја задржите вашата опрема за забава, како што се стерео, ДВД, рутер , уреди за игри, електроника, книги, списанија, итн. Сите наши производи се дизајнирани да бидат и убави и убави, исто така. Уникатната текстура од дрво од дрво додава индустриска привлечност и вибрации во вашата дневна соба. Дупката за задниот кабел исто така ви помага да организирате жици и кабли . [Лесно склопување] : Лесно е да се стави оваа медиумска конзола со складирање според деталниот прирачник . [Внимателно и слатки детали] : Направено од квалификувана табла за честички, заверено од карбон и загради за звучни метални агол, овој гејминг ТВ -штанд со LED светло е со голема стабилност и издржливост, тежина капацитет до 100 фунти. На релаксирачки ноќи после работа или мрзливи викенди, гледајте лесна комедија или возбудливи филмови со семејство, loveубов или пријатели. Најдобро работи со интегритет и ги вложува нашите најдобри напори да ги натераме нашите клиенти да уживаат во "ovingубов до дома".

Основни карактеристики

Најдобри понуди