.

.

R2Zen Reversible Down Alternate Comforter

R2Zen Reversible Down Alternate Comforter

DEN 1119.84

Залиха
Во магацинот.

Алтернативниот утешител за пакување е направен од мека и живописно обоена микрофибер ткаенина. Реверзибилниот утешител има различна боја од секоја страна и меко и пријатно алтернативно пополнување. Достапно во големини на близнаци и целосни/кралици, овој утешител се испраќа до вас во своја торба за еднократно мини-мијалник. Двоен удобност мери 68 in. X 90 во . Комплетна/кралица Утепар мери 90 in. X 90 во . Направено од исклучително мек микрофибер полиестер. Пријатно надолу алтернативно пополнување. Реверзибилен дизајн достапен во повеќе комбинации на бои. 7,9 ин. Квадратното ватирање продолжува да се пополнува рамномерно распоредено. Вклучува координирање на торбата со дуфли.

Основни карактеристики

Најдобри понуди