.

.

Setексон солиден реверзибилен утешител сет

Setексон солиден реверзибилен утешител сет

DEN 591.84

Залиха
Во магацинот.

Тоа е тоа! Вие сте завршиле со тој антички утешител на вашиот кревет! Сакате свеж поп стил, ладен современ изглед и изненадувачки поздрав на топол дизајн. За среќа, имате среќа со овој остро модерен и раскошно мек сет. Со секое парче што треба да облечете кревет, овој сет на утешител додава луксузен допир на елеганција во просторијата, со удобна пријатност и издржлив квалитет што ќе ве задржи стилски да сонувате за наредните години. Амбиентот што пристигнува ќе биде живо изненадување и совршено ажурирање на просторијата. Оддадете се со досада за дома и разнишајте го изгледот на вашата спална соба! Преголеми и преполнети. Современ и стилски сет за постелнина . Елегантен и убав цврст реверзибилен дизајн. Направено од ултра мек микрофибер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди