.

.

Без граници на џемперот на половината на половината на јуниорите на јуниорите

Без граници на џемперот на половината на половината на јуниорите на јуниорите

DEN 328.00

Залиха
Во магацинот.

Затегната врвна половината ги поврзува сите заедно. Рок на пријатниот изглед со овој џемпер со врат од вратот од без граници со затегната половината за удобно вклопување. Тоа е вашиот омилен нов џемпер и трендовски ажурирање на гардероба! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. pullover. V-врат. Долги ракави. Затегната половината. 100% акрилик. Машина за перење. Увезени. Џемперот на вратот на јуниорите со затегната половината од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди