.

.

Графичка маица на бод јуниори

Графичка маица на бод јуниори

DEN 352.00

Залиха
Во магацинот.

Вашиот омилен странец е тука за да го зачувате вашиот обичен стил. Симпатична графичка мета е супер-мека и идеален избор за враќање и уживање во денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полу-опремена. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Графички предниот бод; заоблен полите. © Дизни, сите права се задржани. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за бод за јуниори.

Основни карактеристики

Најдобри понуди