.

.

Без граници блок во боја на јуниори Хенли

Без граници блок во боја на јуниори Хенли

DEN 255.84

Залиха
Во магацинот.

Обичен и кул без блок во боја на границите Хенли. Изработено во плетено џемпер од Меланж, овој Хенли има супер-меко чувство и го прави совршен пар на вашите хеланки со полите на кошулата. Материјал : 78% Рејон/19% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плакета на копчињата однапред; печатење во боја на блок; кошула полите; Меланг џемпер плете. Блок во боја Хенли за јуниори од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди