.

.

Mukенски џемпер и џогери со долг ракав Мук Лукс, сет со 2 парчиња салон

Mukенски џемпер и џогери со долг ракав Мук Лукс, сет со 2 парчиња салон

DEN 319.84

Залиха
Во магацинот.

Уживајте во удобен ден со Muk Luks 2-парчиња салон, комплетен со ултра пријатна пар џоги и печатен врв со долг ракав. Супер-меките џогери и детали за страничните детали на ти, додаваат без напор стил и удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. 2 парчиња сет вклучува : 1 џемпер и 1 пар панталони. Џемпер : екипаж; стајлинг на пуловер; долги ракави со манжетна со ребра; опуштено вклопување; Сеопфатно печатење со контрастна трим; се парчиња на страни. Јогерс : Стајлинг за влечење; еластична лента за половината со влечење; опуштено вклопување; џебови на страна; опседнат полите. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мук Лукс џемпер и џогери поставени за жени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди