.

.

Activeенски активен спортски градник со детали за клучеви

Activeенски активен спортски градник со детали за клучеви

DEN 256.00

Залиха
Во магацинот.

Трчање, јога, кревање - каква и да е вашата активност, исечениот спортски градник на БСП ве покри. Целосно покритие, со стилски акцент на клучеви за грб, овој градник изгледа одлично самостојно како врвен тренинг. Тоа е совршен спој на удобност, стил и перформанси. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Целосно покритие. Умерена поддршка. Детали за клучот на клучот. Исечен стил со еластичен опсег на контраст. Ткаенина за влага; 4-насочно истегнување; не-преглед на материјал. Повлечете стајлинг. Совршена идеја за подароци. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Исечен спортски градник со клуч за жени од БСП.

Основни карактеристики

Најдобри понуди