.

.

Мирисот на праска од папаја се топи, мириси, 2. мл

Мирисот на праска од папаја се топи, мириси, 2. мл

DEN 111.84

Залиха
Во магацинот.

Scentsationals 2,5 мл праска миризлива миризлива восок се топи карактеристики на треперење на ананас испружена од сонце над нотите на овошен манго, гуава и праска со сончево нектарин и страсно овошје. Миризливите миризливи восок од миризливи миризливи мириси на праска од 2,5 мл се за употреба во електричен восок потопло и ослободуваат смирувачки високо миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето. Тие се идеални за ширење на релаксирачки мирис и добредојдена атмосфера во текот на вашиот дом. Едноставно распарчете го парчето и додајте го на омилениот електричен восок потопол. Миризливите восоци на миризли на миризли, многу миризливи 2,5 мл. Објавува смирувачки миризлив мирис. Заменете го восокот се топи кога мирисот го нема. Лесно чистење. Нема остаток на пламен или суп. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Користете со електричен восок потопло. Асортиман на миризливи миризливи восок се топи и восочни топи на топи на располагање. Упатства : Чувајте на ладно место. Восокот ќе се стопи кога ќе се загрее. Може да дамкаат ткаенини и површини. Може да предизвика иритација на кожата. Избегнувајте продолжен контакт со кожата. Не додавајте вода во восок. За отстранување на восок, исклучете ги потопло и ставете памучни топки за да ги апсорбирате. Откако ќе се излади на допир, извадете ги памучните топчиња и избришете чиста чиста со сува крпа. Состојки : восок, предупредување за мирис : немојте да го дофатите децата и миленичињата. За употреба само со восочни затоплувачи кои се во согласност со UL STD 283.

Основни карактеристики

Најдобри понуди