.

.

Индустриски студенти разновидни ботанички билки случајни диви цвеќиња од бреза шема графичка уметност авион црна лебдечка врамена платно печатена wallидна уметнос

Индустриски студенти разновидни ботанички билки случајни диви цвеќиња од бреза шема графичка уметност авион

DEN 671.84

Залиха
Во магацинот.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : растение; зачинување; храна; копар; цвет; цвет; apiaceae;. Дизајн со букви и наредени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди