.

.

Без граници женски појас, злато

Без граници женски појас, злато

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Ниту една граница на кожен моден појас на границите не го прави пристапувањето со прицврстување - може да се носи со што било и лесно се облекува нагоре или надолу по дизајнот и бојата е одличен додаток за секоја облека! Приближно. Ширина : 1,5 ". Метален хардвер; затворање на токи. Синтетички материјали. Увезен. Фаукс кожен појас за жени од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди