.

.

Лесни улични балетски станови на Дени

Лесни улични балетски станови на Дени

DEN 400.00

Залиха
Во магацинот.

Дени по лесна улица е балетски стан што треба да биде вашиот удобен и стилски избор за напорни денови. Објавената надворешна плоча во комбинација со лесното движење од страна на лесни ултра ултра лесни табани ќе ве направи среќни што го носевте овој чевли! 0,75 инчи потпетици. Лесна изградба на улични удобни бранови. Мулти-материјал горен. Детали за преклопување и плетени вампи. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Флексибилна и лесна надворешна плоча.

Основни карактеристики

Најдобри понуди