.

.

Колекција на ournoureенски жени Слоан Тру удобна пена во внатрешноста

Колекција на ournoureенски жени Слоан Тру удобна пена во внатрешноста

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Sloann Bootie на Countore Collection е олицетворение на суптилно стилски. Оваа веганска кожа силуета е детална со квадратна пети и цвест низ центарот. Комфорна пена од 4 мм Tru ™ стапало и бујна блок -потпетица, дизајнот за лифт за прошетка. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди