.

.

Без граници на пуловер на јуниори

Без граници на пуловер на јуниори

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

За fallуби се во овој ултра кадифен без граници качурки пуловер. Долгиот ракав и дизајнот на вратот на овој џемпер на Худи, исто така, има текстура на вафли бод, финиш со малку боксер, но ласкаво вклопување. Спарете го со омилените фармерки за забавно излегување или пријатни хеланки за лежење дома. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Мало вклопување во боксер. Деколте : Сплит деколте со прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за предните детали; Ченил плете со текстура на вафли бод; ребрести манжетни и полите. Вафли на јуниори плетена худи од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди