.

.

Lee® Womenенски висок пораст Скин Jeanан

Lee® Womenенски висок пораст Скин Jeanан

DEN 399.68

Залиха
Во магацинот.

Кога повеќе од 130 години создавате фармерки што ги дефинираат ерата, знаете нешто или две за тоа како да го совладате совршен пар слаби фармерки. Lee Heritage High Rise Skinny Jean е ремек -дело на привлечноста на кривата. Одликувајќи се на половината со висок пораст и само доволно истегнување за да ја ласкате секоја крива што ќе ве натера да направите свои двојни преземања, овие слаби фармерки не се за слабо срце. Направено со совршена количина на истегнување за леснотија на движење и целодневна удобност и дизајниран со детали за потпис, ова се фармерките што ги чекавте! Тенок на седиштето и бутот. Слаба нога. Легендарните детали ги подобруваат вашите кривини. Инспирирани од архивите на Ли. 86% памук, 12% полиестер, 2% еластан. Стил #112326018.

Основни карактеристики

Најдобри понуди