.

.

Волшениот фустан од женски

Волшениот фустан од женски

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Theенскиот фустан од избледена слава е прекрасно вечен додаток на вашата пролетна и летна гардероба. Направено е од мека и лесна ткаена ткаенина за секојдневна удобност и има збир на кратки ракави за да ви помогне да впиете на сонце. Спарете го со смело ѓердан и потпетици за ноќна ноќ, или со сандали и капа од сонце за лежерен ден на плажа. Трендовски hi-lo Hem го комплетира фустанот, кој се погоди на средината на горниот дел од бутот и е достапен во најразлични слатки стилови кои се движат од елегантни цврсти материи до шик печатени обрасци. Избрана слава, ткаен фустан од тита : 100% полиестер. Облечи. Ткаена измислица. Обично вклопување. Горниот стил во стил со кратки ракави. Деколте за лажичка. Hi-lo полите. Хитови на средината до горниот дел на бутот. Достапно во разновидни стилови. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладен, нежен циклус со слични бои, користете само белило на не-хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо на обратно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди