.

.

Женски замав фустан со рушени ракави за печатење

Женски замав фустан со рушени ракави за печатење

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Едноставен фустан за замав со ракави за изработка на изјави ве одржува стилски шик за работа или игра. Овој стил на лесна облека од MSK е уникатен додаток на вашата колекција на фустани. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. хитови над колената. Деколте за лажичка; Замав фустан. Печатени ракави со печатени ракави со должина на лактот. Нелиран. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Onенски рушан ракав замав фустан од МСК.

Основни карактеристики

Најдобри понуди