.

.

Womenените како ладен пијалок со вода црн макси фустан

Womenените како ладен пијалок со вода црн макси фустан

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Тие пеат песни за жени во фустани како оваа. Толку гламурозно и сепак толку без напор едноставно. Направете прекрасен впечаток со овој макси фустан на вратот, без разлика каква пригода. Облечете го со вашите најдобри убави парчиња накит и потпетици, или одете случајно со лукави нараквици и чизми. Во секој случај, знајте дека изгледате неверојатно. Тоа ви е донесена од 24/7 облека за удобност, така што е направена од ткаенина за лесна нега што е супер удобно. Пакувајте за патување или чувајте го во предниот дел на вашиот плакар за чести абење. Сакајте го вашиот изглед, 24/7! CF671. Макси фустан. Цврста боја. Долги ракави/вратот на лажички. секоја пригода. Совршено за секој настан во текот на целата година со едноставен прекинувач на додатоци, овој долг ракав макси од 24/7 облека за удобност е сигурен дека ќе даде изјава. Оваа ткаенина што тече и дише на лабава сечење му овозможува на овој фустан да ја ласка секоја фигура и додава сензуален допир со меко деколте за лажичка. Ова парче е совршен додаток на секоја гардероба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди