.

.

Без граници јуниори чипка хипстер гаќичка

Без граници јуниори чипка хипстер гаќичка

DEN 279.52

Залиха
Во магацинот.

Надградете ја вашата колекција за интими со оваа мека цветна чипка хипстерска гаќичка од без граници. Заглавената чипка ја украсува лентата за половината и истегната ткаенина се движи со вас. Направено со спандекс за светло истегнување и наредени со памучен густ. Руширањето во центарот назад помага да се потенцираат вашите средства. Овие гаќички со чипка од чипка се мијат машини за лесна грижа. Исклучиво за. Материјал : тело : 90% модал; 10% спандекс; Лагер : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Целосно. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Ruched Back Seaming; низок појас на половината; исклучиво на.

Основни карактеристики

Најдобри понуди