.

.

Без граници на Ноќта на вештерките на јуниорите

Без граници на Ноќта на вештерките на јуниорите

DEN 156.64

Залиха
Во магацинот.

Вашите омилени хеланки без граници сега доаѓаат во забавни отпечатоци од Ноќта на вештерките. Совршени за плашлива сезона, овие застрашувачки слатки хеланки се супер-меки и истегнати за лесна удобност и стил. Пар со омилениот врв на Ноќта на вештерките за тотално празничен изглед. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Slim Fit. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична лента за половината за удобност; Сеопфатно печатење на Ноќта на вештерките. Ноќта на вештерките за жени од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди