.

.

ВИДОВИ И ТРУ QUILTED ВИТИРАНА ПОДНЕСУВАЕ СО РАБОТНА РУСТ

ВИДОВИ И ТРУ QUILTED ВИТИРАНА ПОДНЕСУВАЕ СО РАБОТНА РУСТ

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Само за ден или ноќ, времето и ватираната торбичка на Тру е елегантна и компактен носач што е идеален самостојно или лесно се вклопува во вашата чанта за малку дополнителна организација. Прием за привлекување очи со класичен ватиран дизајн, ќе ја сакате оваа мала, но моќна торбичка. Затворањето на горната рачка и патентот ги одржуваат вашите најважни работи корисни и на дофат. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 8,6 ”w x 3,9” h x 3,5 ”D. Ширина се мери преку дното на торбичката . Тип на рачка : рачка на горната јамка. Затворање : Затворање на патент. Надворешни детали : ватирана шема; печатење на сите. Детали за внатрешни работи : Простран главен оддел. Ватенка торбичка за жени од време и Тру.

Основни карактеристики

Најдобри понуди