.

.

Богатство на женска и женска плус сатенска облека

Богатство на женска и женска плус сатенска облека

DEN 319.84

Залиха
Во магацинот.

Запознајте го новиот додаток на вашата секси гардероба за спиење? Тајните богатства романтична печатена сатенска облека. Оваа жена-салон-шетач во ултра-шик мат сатен има мачен ракав за раздвојување и чиста чипка за трепки. Внатрешна вратоврска и појас за појавување го осигурува совршено вклопување. За романтична вечер, поставете го над бебето, хемијата или мечето! Оваа облека за печатење во црно-земја е во мек, удобен полиестер што машината што се мие и одлично за патување. Св. Сатен облечена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди