.

.

Единствени поволни цени за женски обичен поштенски патент со долга ракав лесен мото -јакна

Единствени поволни цени за женски обичен поштенски патент со долга ракав лесен мото -јакна

DEN 479.84

Залиха
Во магацинот.

Едноставно и недооценето, дизајниран со јака за штанд и затворање на поштенски центар. Се пофали со украси на копчињата низ деколтето, инспирирано од класичниот дизајн на велосипедисти. Современо спојување на класичен дизајн, спарете го ова со фармерки. Оваа јакна може да се пофали со украси на копчињата низ манжетните и деколте, инспирирана од класичниот дизајн на велосипедисти. Современо спојување на класичен дизајн, спарете го ова со фармерки или преку фустан за шик облека. Повод : Дневно носење, кафуле, на отворено, викенд, итн. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 33 инчи, половината : 25 1/4 инчи, колк : 36 1/4 инчи, тежина : 120 фунти, моделот носи табела со големина на Xs. инчи) Меѓународна големина градите на градите гарнир на половината - Ширина на рамото (САД 2) 33 - 25 - 14 3/4s (САД 6) 35 27 - 15 1/4m (САД 10) - 37 29 - 15 3/4 L (нас 14) 40 32 16 3/8xl (САД 18) 43 35 17 повеќе стилови, повеќе избори, Кликнете овде. Единствени поволни цени, женски обичен поштенски патент на долги ракави, лесна мото -јакна Главна : 70% полиестер 25% најлон. Застанете јака. Увезена. Земачи џебови. Изложена поштенска здолниште.

Основни карактеристики

Најдобри понуди