.

.

Crocs Unise Crocband Flip Thong Sandal

Crocs Unise Crocband Flip Thong Sandal

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Спортски и лесен со атлетските ленти за потписи, флип на кроконд е шарен и неверојатно удобен избор на топло време, кој совршено се спарува со шорцеви, пакувања или облека за капење. Конструиран од лесен за чистење на крослит материјал, подготвен е за плажа, градина или на кое било друго место каде ќе изберете да го добиете летото! Стрип за трки со мидле за спортски изглед. Лесно за чистење и брзо да се исуши. Пријателски за вода и пловни. Подножјето за масажа се чувствува добро. Крослит? Материјал за лесна амортизација и удобност. Горниот ремен на TPU. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди