.

.

Пионерската жена украсена врвна врата, женски

Пионерската жена украсена врвна врата, женски

DEN 316.64

Залиха
Во магацинот.

Ibrивописни цврсти тонови и украсени очни капаци се истакнуваат со врвот на вратот од В-вратот од пионерската жена. Надвор од основните со дизајнот на ракав за капа, опуштена силуета и навестување на истегнување, овој врв на жените ви помага да ве одржува удобно со својата плетена ткаенина. Разновидна и женствена, облечете ја нагоре или надолу со фармерки, панталони или шорцеви за целосен изглед. Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : капа. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 26,5 ”должина; Тонална ткаенина на окото на ракави и грбна јарем; плетени детали. Кратки ракави на жените го изведоа врвот од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Основни карактеристики

Најдобри понуди