.

.

Кенди за очите на бонбони на јуниори, исмејувајте го горниот дел на вратот со трим на вратот со зелена салата

Кенди за очите на бонбони на јуниори, исмејувајте го горниот дел на вратот со трим на вратот со зелена салата

DEN 287.84

Залиха
Во магацинот.

Сè е за деталите. Sassy Top на Candy Candy има исмејувачки врат со трим на работ на зелена салата и кратки ракави за мафини. Симпатична додаток на која било облека. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. опремена. Исмејувачки врат со работ на зелена салата; Стајлинг на пуловер. Кратки ракави за мафини. Текстура на рамна ребра. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Јуниори зелена салата раб се потсмеваат од горниот дел од вратот од бонбони за очи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди